Overview

Oferim:
• Ture de lucru de 36-40 ore pe săptămână
• Posibilitatea de a urma un curs de motostivuitorist
• Cazare în Venray sau la 4km de Duerne, dacă aveți nevoie
• Rambursarea costurilor de călătorie la locul de muncă

Posibilitatea de a obține un contract permanent în cadrul companiei, în funcție de performanțele și seriozitatea dumneavoastră și de a vă stabili permanent în Olanda!

Vă așteptăm! Aplicați! Cerințe:

  • Să vorbiți bine limba engleză (peste mediu)
  • Să vă placă lucrul la înălțime
  • Condiție fizică bună
  • Seriozitate și atenție
  • Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în ture și de a lucra ore suplimentare în perioadele de vârf (Ziua Femeii, Valentine's Day, Crăciun, Paște) – efortul va fi recompensat cu sporuri de până la 200% din salariul orar de bază!

Angajați-vă ca LUCRĂTOR ÎN DEPOZIT și câștigați până la € 10.92 pe ora + indemnizații de până la 200% din salariul orar de bază, în funcție de turele lucrate!

Veți lucra într-un depozit modern, al uneia dintre cele mai stabile și cu tradiție companii olandeze de distribuție, ce activeaza de mai bine de 30 ani pe piața de import-export.
Locația depozitului este in Deurne, la 30 minute de Eindhoven.

Responsabilități:

  • Încărcarea/descărcarea containerelor;
  • Orderpicking doar cu combitruck (care se conduce liniar, pe o șină și vă ridică la 18m înălțime pentru preluarea produselor – ceea ce face job-ul și mai captivant, dacă vă plac provocările);
  • scanarea paleților
  • împachetare
  • etichetare
  • asamblarea rafturilor.

Munca este interesantă, chiar dacă este solicitantă, nu aveți timp să vă plictisiți, iar beneficiile financiare sunt pe măsura implicării dumneavoastră.

Aveți ocazia să lucrați cu produse cunoscute și expediate la nivel mondial, precum și să vă construiți o carieră pe termen lung în Olanda, în cadrul unei companii care își tratează angajații cu respect și le asigură cele mai bune condiții de lucru.